· 

Kasparov Finance & BI Go West!


Kasparov Finance & BI maakt een move. Hoezeer we de Watertoren ook in ons hart hebben gesloten, de plek is simpelweg te klein geworden. Nu al, maar zeker in het licht van onze plannen de komende jaren.

 

Nog één keer kijken we 42 meter omhoog, naar die fraaie toren en dan trekken we verder.

Aan de zuidwestrand van Breda nemen we in oktober een monumentale kantoorboerderij in gebruik. Open, transparant, gezellig en heel wat ruimer dan de watertoren.

 

Momenteel pakken wij de verhuisdozen in, met daarop het adres: Liesbosstraat 45, Breda. Verder blijven we bereikbaar zoals je gewend was. Uiteraard ben je meer dan welkom om een keer een kijkje te komen nemen in ons nieuwe pand!
Interesse in de mogelijkheden bij Kasparov Finance & BI?

 

https://www.kasparov-financials.nl/werken-bij-kasparov-finance-bi


Reactie schrijven

Commentaren: 0