· 

Voor het eerst stagelopen of bij je eerste baan aan de slag?


Voor het eerst stage lopen of bij je eerste baan aan de slag? Dan wil je goede begeleiding hebben. Maar waarom en wat is goede begeleiding precies? Dat vraagt Mandy van SRA Accountantskantoren voor je na bij Vermetten | accountants en adviseurs.

 

Benieuwd naar de andere vlogs waar Mandy in gesprek gaat met o.a. accountants, stagiaires en ondernemers om te laten zien hoe leuk het is om te werken in het mkb? Ga naar de LinkedIn groep SRA voor studenten, SRA voor Young Profs of kijk op jouwwereldbaandichtbij.nl!

 

#jouwwereldbaandichtbij #mkbaccountant #accountancy #voorendoorleden #srakantoor #kennisvandebranche #stage #starte




Interesse in de mogelijkheden bij SRA?

 

https://jouwwereldbaandichtbij.nl/


Reactie schrijven

Commentaren: 0