· 

Studiereis Berlijn - Lotte Kuijpers, tweedejaars studente!


Tijdens de internationale week zijn we dit jaar naar Berlijn geweest. Er waren veel leuke activiteiten en gezellige groepjes. Mijn favoriet was het Sachsenhausen, een concentratiekamp in Oranienburg. We werden rondgeleid door een vrouwelijke gids met een sterke mening. Het was zeer leerzaam en bracht mijn geschiedenis nerd weer even naar boven.

Ook was de fietstocht zeer interessant. We fietste ongeveer de route die de Berlijnse muur vroeger liep. We stopte even bij checkpoint Charlie en een stuk van de Berlijnse muur dat opnieuw was opgetogen ter herinnering en hoorde verhalen over pogingen om de muur over te steken. De fietstocht was tijdens een herdenkingsdag voor onder andere de Kristallnacht en de val van de Berlijnse muur. Er waren dus allerlei bloemen en kaarsen bij de muur en andere punten.

Uiteindelijk was het hartstikke gezellig, ik zou best een keertje terug willen gaan!

Door: Lotte Kuijpers, tweedejaars Finance & Control studente.

 
Reactie schrijven

Commentaren: 0